Понеділок
26.02.2018

Різновікова група "Дзвіночки" »

ГОРІНЕНКО Наталія Михайлівна - вихователь різновікової групи

ВАСИЛЕНКО Тетяна Григорівна - помічник вихователя

Емблема групи "Дзвіночки"

Девіз групи "Дзвіночки"

Всі ми діточки – дзвіночки,
Разом весело живемо в нашому садочку!
Дружно ми танцюємо, граємо, співаємо,
Всі уже рахуємо, пишемо, читаємо!

Тема над якою працюємо: «Пізнавальний та креативний розвиток дитини». Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Впевнений старт» окреслені  високі вимоги до розвитку  креативності дітей. Наше завдання дозволити дитині побудувати логічний ланцюжок між думками, допомогти по-різному ставитись до ситуації, навчити дитину думати, робити висновки. Дозволити дитині самостійно пізнавати світ, створюючи для цього необхідні умови та допомагаючи тільки за потреби. Любимо ми з дітьми співати, танцювати, малювати, грати в сюжетно-рольові ігри, завжди щось майструємо, робимо аплікації, читаємо, придумуємо самі цікаві казки."Граючись - навчаємось, навчаючись - граємось". Одним із основних напрямків нашої роботи є розвиток логічного мислення. Разом з дітьми вирішуємо логічні завдання та розробляємо розвиваючи логічні ігри.

«  Лютий 2018  »