Главная » 2016 » Травень » 1 » Батьківські збори з переглядом інтегрованого заняття (Підсумкове заняття) «Подорож двох ведмедиків».

28 квітня 2016 року в групі «Дзвіночки», вихователь Горіненко Н.М.,  пройшло підсумкове інтегроване заняття « Подорож двох ведмежат». На цей захід були запрошені вчитель-класовод  майбутніх першокласників Кузьменко Олена Сергіївна та батьки дошкільнят.

Мета заняття: закріпити вміння дітей рахувати предмети в межах 9;

порівнювати групи предметів між собою; розкрити склад числа 4; 5;

удосконалювати знання дітей про геометричні фігури; формувати просторові уявлення, вміння орієнтуватися в просторі; називати сусідів числа;

продовжувати вчити дітей виразно читати вірші, передавати засоби емоційної виразності. Чітко давати відповіді на запитання за змістом казки, оцінювати поведінку героїв.

Продовжувати вчити дітей проводити звуковий аналіз трьох, чотирьох фонетичних слів.

Закріпити вміння виділяти перший і останній звук в словах. Уточнити знання дітей про калину.

Розвивати уяву, пам’ять, логічне мислення. Виховувати цікавість до казок, посидючість, уяву на занятті.

Після підсумкового заняття в групі «Дзвіночки» пройшли батьківські збори. До батьків звернулась майбутній вчитель-класовод першокласників Кузьменко Олена Сергіївна з промовою про підготовку дошкільнят до школи.

Вихователь групи «Дзвіночки» Горіненко Наталія Михайлівна провела бесіду з батьками на тему «Готовність дітей до школи».  Вирішальну роль відіграє сформований у дошкільному віці рівень готовності до школи або інакше кажучи рівень «шкільної зрілості».

Просмотров: 91 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2016  »