Главная » 2016 » Серпень » 10 » ДО НАС ЗАВІТАЛО ТЕПЛЕ ЛІТЕЧКО!!!
ДО НАС ЗАВІТАЛО ТЕПЛЕ ЛІТЕЧКО!!!

Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного навчального закладу "Барвінок". Адже лише влітку сонечко так щедро дарує нам своє тепло,і можна досхочу гуляти і бавитися. Оздоровча літня кампанія в дитячому закладі спрямована на зміцнення фізичного, духовного, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій, задоволення наших дітей.

Фізичне виховання - одне з основних завдань дитячого садка. Літній період справедливо розглядається як найбільш важливий для зміцнення здоров'я і фізичного розвитку дітей. В літні дні діти особливо рухливі і життєрадісні. Весь день вони проводять на повітрі. Краса природи, тепло, чисте, свіже повітря, наповнене ароматом рослин, збагачена вітамінами їжа - все це здійснює корисний вплив на дитячий організм. Рухи на просторі в зручному одязі підвищують рухову активність, що дуже важливо для фізичного розвитку дітей.

Кожний ранок розпочинається з веселої зарядки.

Щодня  для дошкільнят проводяться різні спортивні розваги

веселі рухливі ігри

Перед обідом водні  процедури

Завдання дитячого садка - в повній мірі використовувати, сприятливі для зміцнення здоров'я і фізичного розвитку дітей, умови і застерегти вихованців від можливих небезпек. Ці завдання успішно вирішуються спільними зусиллями педагогічного і обслуговуючого персоналу.

Просмотров: 91 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 5.0/1

«  Серпень 2016  »