П`ятниця

Главная » 2017 » Грудень » 29 » ЙДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ,ТИ ЙОГО ДОБРОМ СТРІЧАЙ
ЙДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ,ТИ ЙОГО ДОБРОМ СТРІЧАЙ

19 грудня - День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітвори. Щороку приходить Святий Миколай у кожну господу із миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється  вночі і кладе під  подушки такі бажані гостинці. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Свято Миколая- це найкращий прояв доброти, прощення і любові до ближнього. А наше завдання розвивати ці дорогоцінні чесноти, дарувати один одному любов, турботу, доброту та мир. І лише тоді ми зможемо своїми милосердними серцями огорнути всю планету та врятувати цей світ.

З нагоди цього свята в дошкільному навчальному закладі  "Барвінок" були проведені тематичні заняття для ознайомлення молодших дітей із цим святом та збагатити попередньо набуті знання старших дошкільників. Вихователь Дорошенко Т.В. розповіла казки та легенди про святого Миколая,
провела етично-моральні бесіди про любов та добро.

Святий Миколай  обрав наших дошкільнят своїми помічниками - потрібно власноруч виготовити солодкі подарунки і цим вони допоможуть святому Миколаю подарувати святкову радість усім навколо. Діти охоче взялися виконувати прохання Святого Миколая.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Просмотров: 67 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »