Субота
16.12.2017

Главная » 2017 » Червень » 4 » Летіть, пташенята, в доросле життя, де є на шляху перешкоди, хай буде щитом вам батьківська рука. Щасливої вам дороги.

Дитячий садок - це не просто те місце, де ваша дитина отримує перші ази дошкільного виховання. Це одна із сторінок в біографії дитини, її можливість відчути себе особистістю і проявити себе в колективі, а також навчитися не тільки читати і писати, а й дружити.

Свято червневого ранку, яке зібрало дітей старшої групи «Дзвіночки»  дошкільного навчального закладу "Барвінок", їх батьків, педагогів дошкільного закладу та всіх працівників особливе, його не знайти в жодному календарі. У цьому святі зустрілись біль розлуки і світлі надії, сум розставання і радість зустрічі з майбутнім. Це випускний в дитячому садку. Ось і настав цей урочистий, святковий, радісний, але трішки сумний день, сьогодні ми прощаємося з нашими випускниками, шістнадцять  дошкільнят залишає затишне гніздечко нашого дитячого садочку.

Здається, зовсім недавно малюки вперше переступили поріг дошкільного закладу. Лагідні руки вихователів тримали малят, а в їх маленьких оченятах блистіли сльозинки.

Та пройшов час, і діти не помітили як стали вже великими.До цього особливого свята діти готувалися завзято, вивчили  пісні, таночки, вірші, інсценівки.

На випускному святі дітям давали безліч жартівливих порад і мудрих напуттів у їх нове шкільне доросле життя.

Слова подяки линули і вихователям, і помічнику, і всім працівникам, що забезпечували їх безтурботне, цікаве, змістовне і веселе перебування в дошкільному закладі. Завідувач дошкільного навчального закладу "Барвінок" Франчук Валентина Іванівна привітала зі святом майбутніх першокласників і їх батьків та вручила перші дипломи нашим випускникам.

З словами привітання та подяки дітям, батькам та колективу дошкільного підрозділу виступив начальник відділу освіти та культури Новоаврамівської сільської ради Гавриленко Сергій Миколайович і вручив подарунки для подальшого навчання.

На свято завітав директор Новоавраміської гімназії Романов Олексій Анатолійович, привітав усіх присутніх зі святом та запросив продовжити навчання в Новоаврамівській гімназії

Батьківська родина   дякувала всьому колективу  за  діток, їх зростання і розвиток

та подарувала діткам дитсадку іграшки

Дитячий садок – це країна Дитинства, країна казок. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише один раз. Згодом стежка до тієї країни заростає дорослими турботами та проблемами. І ось наші малята – випускники: красиві, нарядні, веселі. Вони на порозі нового періоду їхнього життя – на порозі вступу до першого класу. Їх чекають нові дороги , нові відкриття, нові друзі, наставники.

Тож побажаємо нашим випускникам щасливої дороги

Дорогі батьки! Ми вдячні вам, що ви довірили нам своїх маленьких діточок. Злетіли роки, а з ними виросли й наші діти. Та як би не поверталась наша доля, ми повинні пам’ятати, що діти – наша радість, наша надія, наше життя.

Ми бажаємо, щоб з вами

Всім ставало веселіше,