Главная » 2017 » Серпень » 13 » ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В ДИТЯЧОМУ САДКУ
ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В ДИТЯЧОМУ САДКУ

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася.

Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, розваги, спортивні свята, «доріжки здоров’я». Цим визначається її основна мета і завдання. Влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості повинні чергуватись із спокійними.

Але слід не забувати, що влітку збільшується ризик: перегрівання, сонячних опіків, зниження апетиту в спекотні дні - ми намагаємося уберегти малят від цього.

Серед основних критеріїв оздоровлення дітей влітку – повноцінне харчування. Свіже повітря та різноманітна діяльність підвищують апетит. І хоч ціни на продукти зросли, харчування у ДНЗ залишається збалансованим та раціональним.У щоденний раціон входять свіжі овочі, фрукти та соки, також – гнучкий режим з максимальним перебуванням дітей на свіжому повітрі.

В дитсадку проводяться театралізовані дійства до різних казок, що сприяють розвитку акторських здібностей дітей, мови, мисленню, вихованню колективізму.

Щодня проводять вихователі з дітлахами водні процедури –  обливання ніг контрастною водою.

Проведення літнього оздоровлення передбачає розв’язання навчально – виховних завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей. З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей влітку, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи під час літнього оздоровлення дітей в дитячому дошкільному навчальному закладі проводиться робота щодо оздоровлення дітей.

«Сонце, повітря та вода - наші найкращі друзі!»

Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров'я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використовуються як самостійні заходи загартування дитини.

Просмотров: 44 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 5.0/1

«  Серпень 2017  »