Главная » 2016 » Червень » 2 » Міжнародний дня захисту дітей
Міжнародний дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Зробити дитинство щасливим – це, звичайно, проблема не одного дня. Але 1 червня у Міжнародний День захисту дітей, суспільство наче підбиває певні підсумки, намагаючись з’ясувати, що зроблено в цьому напрямку, накреслює перспективи на майбутнє. Відомо, що далеко не всі діти в світі мають можливості реалізувати право на щасливе дитинство. Але дітворі, яка відвідує дошкільний навчальний заклад "Барвінок", села Новоаврамівка, дійсно пощастило.

1 червня 2016 року в дитсадку пройшло свято "Здраствуй, літечко!". Мета заходу: створити в радісний настрій, викликати почуття приналежності до народу України, єдності з природою. Закріплювати уявлення про права дітей, повторювати українські прислів'я та приказки про літо; розвивати емоційну чутливість.

На святі малята співали,

розповідали українські прислів'я та приказки про літо,

танцювали,

грали в цікаві  ігри,

приймали участь в конкурсах та естафетах.

На свято до малят завітав казковий персонаж Карсон, той що живе на даху,

він приніс дітлахам солодкі подарунки

Діти були задоволені

Свято пройшло в атмосфері сміху і радості, пісень та конкурсів, побажань нашим вихованцям міцного здоров'я та успіхів у пізнанні цього дивного світу!

Просмотров: 94 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 5.0/1

«  Червень 2016  »