Главная » 2015 » Грудень » 19 » Святий отче, Миколай! Мою хату не минай.
Святий отче, Миколай! Мою хату не минай.

Немає  на  нашій  землі  душі,  яка  б  не  горнулася  до  Святого  Миколая.  Ми  звертаємося  до  нього  зі  своїми  потребами,  проханнями,  бо  знаємо,  що  він  може  подати  нам  руку  допомоги.

Святий  Миколай  народився  в  місті  Патарі,  в  Малій  Азії,  близько  280 року.  Микола  уже  змалку  був  набожним.  Після  смерті  своїх  батьків  він  роздав  свою  спадщину  бідним  людям,  а  сам  вирушив  до  Палестини  поклонитися  святим  місцям.  Після  повернення  додому  він  прийняв  сан  священика.  Відтоді  Миколай  допомагав  усім,  хто  потребував  його  ласки.

День  Святого  Миколая – це  веселе  народне  свято.   На  Україні  діти  пишуть  листи  Святому  Миколаю.  У  цих  листах  вони  описують,  що  гарного,  доброго  вони  зробили  за  рік,  розповідають  про  свої  мрії  та  бажання.  Але  ,,дід  Миколай  знає  про  все’’  і  тому  тільки  хороші  діти  отримують  від  нього  подарунки,  а  неслухняні – різку.

Напередодні  свята  дошкільнята  ДНЗ  ,,Барвінок’’  відвідали  Свято – Вознесенську  церкву  с.Новоаврамівка.

Бесіду  провів  ієрей  Костянтин.

Діти  були  зацікавлені  розповідю,

щиро  дякували,  розповіли  вірш  В.Багірова  ,,Лист  до  Чудотворця’’

Святий  отче,  Миколай!

Мою  хату  не  минай

Подаруй  мені  потіху

І  торбину,  повну  сміху,

І  здоров’я  для  родини,

Красну  долю  для  Вкраїни.

.         Ієрей  Костянтин  привітав  малечу  з  новорічними  святами  і  побажав  всім  присутнім  злагоди  й любові,  миру  всім  і  Україні.

Поки дітлахи відвідували церкву, до нас у садочок завітав Святий Миколай і залишив вихованцям дитсадка гостинці та подарунки.

Іграшки діти віднесли до груп, а гостинцями посмакували після смачного обіду

Діти з задоволенням подивились мультик про Святого Миколая

Адміністрація ДНЗ щиро вдячна батькам за допомогу.

Просмотров: 91 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 5.0/1

«  Грудень 2015  »