Главная » 2015 » Грудень » 15 » Тиждень права в ДНЗ
Тиждень права в ДНЗ

З 8 по 13 грудня 2015 року в дошкільному навчальному закладі "Барвінок" с. Новоаврамівка пройшов правовий тиждень.

Мета: продовжувати формувати практичні та теоретичні навички захисту та збереження прав дитини в процесі освітньо - виховної роботи, сприяти виявленню активної позиції щодо просвітницької, профілактичної роботи, діагностичної та колекційної роботи з дітьми, педагогами та батьками.

В ДНЗ "Барвінок" були проведені такі заходи:

• Бесіда з дітьми в різновіковій групі "Дзвіночки", вихователь Горіненко Н.М., на тему "Конвенція ООН про права дитини"

Мета: Ознайомити дітей з основними правами дитини, вчити аналізувати, міркувати, робити висновки; виховувати почуття поваги до інших людей, корегувати мову, пам'ять, мислення, розширювати кругозір, збагачувати словниковий запас.

• Інтегроване заняття в різновіковій групі "Дзвіночки", вихователь Горіненко Н.М., на тему " Права дитини. Право на ім'я".

Мета: Познайомити дітей з правом на ім'я. Навчити застосовувати це право в житті. Розвивати і активізувати мовлення дітей, збагачувати словниковий запас.

• Дидактична гра "Склади казку з пазлів" у різновіковій групі "Дзвіночки" вихователь Горіненко Н.М.

Мета: Розвивати мислення у дітей, знаходити порушення прав у казці, розвивати словниковий запас.

• Лялькова вистава казки "Коза-дереза" на тему "Права дітей ми поважаємо, малих жаліємо - не ображаємо".

Мета: Давати дітям знання про те, що кожна дитина має право не бути зкривдженою, закріплювати знання про право на життя, як головне право кожної дитини, право на житло, розвивати пам'ять, мислення, уяву, зв'язне мовлення.

Просмотров: 620 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 5.0/1

«  Грудень 2015  »