Главная » 2016 » Грудень » 14 » Тиждень права в дошкільному навчальному закладі
Тиждень права в дошкільному навчальному закладі

З 5 по 9 грудня в днз "Барвінок" було проведено заходи Всеукраїнського тижня права:

Інтегроване заняття:"Мама-сонечко в сім'ї, ми промінчики її", група "Дзвіночки" вихователь Горіненко Н.М.

Мета: формувати уявлення дітей провзаємну турботу та любов у сім'ї. Вчити висловлювати почуття любові до мами та інших членів родини, лагідно до них звертатися, виховувати бажання допомагати, шанобливе ставлення до близьких людей. Спонукати висловлювати вдячність до мами, формувати базові моральні якості особистості.

Бесіда "Ти і твоє ім'я", група "Дзвіночки" вихователь Горіненко Н.М.

Мета: закріпити знання дітей про право кожної дитини на життя й на власне ім'я. Вчити вживати пестливі форми імен; висловлювати любов і ніжність до рідних і близьких - дорослих та малих; колективно виконувати завдання. Розширювати уявлення про народні витоки імен, їхнє застосу вання у фольклорі. Формувати у дітей відчуття своєї індивідуальності та значущості, шанобливе ставлення до себе самого.

Ігрові ситуації "Порушення прав у казках", група "Дзвіночки" вихователь Горіненко Н.М.

Для того, щоб ознайомлення дошкільнят з правами та обов’язками було доступним і цікавим використовуємо знайомі дітям казки. Казкові персонажі та знайомі ситуації допомагають дітям  зрозуміти, що буває, коли трапляються різноманітні порушення. Діти із цікавістю аналізують кожен випадок, визначають винуватців і постраждалих, з допомогою вихователя роблять висновки.

Заняття "Я маю право на ім'я", група "Дзвіночки" вихователь Горіненко Н.М.

Мета: Ознайомити дітей з положення: кожна людина має право на ім'я, закріплене документом «Свідоцтво про народження»; вчити вмінню називати повним іменем своїх батьків, друзів; познайомити з поняттям «по батькові». Виховувати повагу один до одного, до оточуючих людям.

Зустріч з працівником правоохоронних органів, група "Дзвіночки" вихователь Горіненко Н.М.

Правоохоронці завжди бажані гості в навчальних закладах, особливо у дошкільних. Цього разу дільничний інспектор поліції Вовк Артур Вікторович завітав до дитячого садка.

У дошкільному виховному закладі працівник поліції провів заняття із дітьми різновікової групи на тему: «Правила безпеки та поведінки на дорозі». Спочатку Артур Вікторович розповів вихованцям дитсадка про найголовніші правила і норми поведінки, дотримання яких забезпечить їм безпеку на дорозі, у громадських місцях. Потім розглянули правила безпеки дорожнього руху, адже майже у кожного малюка є велосипед або самокат. Хоча дітлахам лише чотири-шість років, вони добре знають на який сигнал світлофору треба переходити дорогу й чому не можна гратися на проїжджій частині.

Крім того, дільничний інспектор розповів дітям про правила поведінки в побуті та у різних життєвих ситуаціях, нагадав номера телефонів, за якими слід дзвонити у разі біди.
Вихователі та діти подякували працівнику поліції за цікаву зустріч, яка викликала масу позитиву серед малечі, та запросили надалі проводити подібні заходи у їхньому дитсадку.

Просмотров: 92 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2016  »