Главная » 2016 » Квітень » 26 » Відлуння Чорнобиля
Відлуння Чорнобиля

26 квітня 2016 року малята   старшої  різновікової групи «Дзвіночки»  вихователь  Горіненко Н.М.  відвідали  Новоаврамівський  народний  історико-краєзнавчий  музей. Мета  екскурсїі: розширити  знання  дітей  про трагедію сторіччя – аварії на ЧАЕС;  формувати  загальнорозвинену  людину, що буде протистояти  злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу;  виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства; прищеплювати любов до рідного краю, почуття відповідальності за благополуччя нашої держави.

26 квітня Україна відзначає 30 річницю сумної події, яка пройшла чорною смугою не лише через історію нашої держави, а змінила життя мільйонів людей в усьому світі. Чорнобильська  катастрофа  фактично нездоланна, оскільки головним її наслідком є радіація, незрима і невідчутна. Саме тому тема Чорнобильської трагедії близька не лише українцям, а й людям усього світу.

Чорних дат у людства є немало,

Кожна з них – це міна під прогрес.

Найстрашніше, що усіх спіткало,

Вибух на Чорнобильській АЕС.

Двадцять шосте квітня – День скорботи.

Зранку скромних квітів я знайду.

І на знак журливої турботи

До могил засмучених піду.

На зустріч  з   дошкільнятами  був  запрошений   ліквідатор  тієї страшної трагедії – житель  села  Новоаврамівка  Петро Григорович  Коробка.

Діти уважно слухали розповідь ліквідатора аварії на ЧАЕС. Вони зрозуміли, що такі люди, як Петро Григорович, виконували свій обов’язок не лише перед країною, а й перед людством взагалі.

Вони зашкодили розповсюдженню радіації по всій Європі.  Такі  люди  -  герої,  вони  врятували  світ!

Просмотров: 75 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2016  »