20.06.2018

Главная » 2018 » Травень » 31 » Випускний бал в дитячому садку
Випускний бал в дитячому садку

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.
31 травня наш  дитсадок   приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків.
Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м’ятається малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Випускники, які  урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях,  хлопці, як справжні кавалери, – у кра­ватках . Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася завідуюча Франчук В.І. , вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Валентина Іванівна вручила  кожному випускнику дипломи  про закінчення дитсадка, «золоті» медалі та подякувала батькам за гарне виховання дітей.

Привітала випускників з святом голова Новоаврамівської сільської ради Дембовська Олена Андріївна та вручила  невеличкі подарунки – набори зі шкільним приладдям.

Директор Новоавраміської гімназії Романов Олексій Анатолійович привітав всіх присутніх зі святом і радо запросив майбутніх першокласників до навчального закладу.

Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Просмотров: 104 | Добавил: dnz-nova | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »